Šampūnas ir kondicionierius Careline 2in1, 400ml Padidinti

Šampūnas ir kondicionierius Careline 2in1, 400ml

1097

Nauja

5,49 €

Apie prekę

Šampūnas ir kondicionierius CARELINE 2in1, 400 ml skirtas kasdieniai plaukų priežiūrai. Priemonė kruopščiai išplauna galvos odą ir plaukus, tuo pat metu suminkština plaukus, drėkina ir atlieka visas plaukų kondicionieriaus funkcijas. Šampūnas ir kondicionierius CARELINE 2in1 pašalina mikrobus, bakterijas bei kitas nuosėdas, taip pat išvalo riebalinių ląstelių perteklių nuo galvos odos ir plaukų šaknų paviršiaus, nesausinant galvos odos ir plaukų. Kondicionierius akimirksniu suminkština plaukus, suteikia jiems gyvybingumo ir lankstumo, padaro juos lengvai modeliuojamais ir leidžia sukurti norimą šukuoseną.

Šampūnas ir kondicionierius CARELINE 2 in 1 praturtintas vitaminų B, C ir E kompleksu. Vitaminas B – stiprina pažeistų plaukų struktūrą, saugo juos nuo žalingo aplinkos poveikio, oro ir temperatūros sąlygų pokyčių žalos, aukštos temperatūros plaukų formavimo arba džiovinimo priemonių žalos. Vitaminas C – švelniai išvalo nešvarumus ir nuosėdas nuo plaukų ir galvos odos paviršiaus, pašalina riebalines ląsteles, riebalinančias plaukus prie šaknų zonos. Vitaminas E – žinomas, kaip pagrindinis plaukų ir odos grožio komponentas, kuris maitina ir drėkina plaukų svogūnėlius ir galvos odą maistingomis medžiagomis. Vitaminas E suteikia plaukams elastingumo, stabdo jų slinkimą ir skatina naujų sveikų plaukų augimą.

Priemonės sudėtis praturtinta šilko kompleksu, kuris švelnina plaukus, padaro juos lengviau iššukuojamais, lankstesniais.

Formulė Poly Q10 – neleidžia plaukams elektrintis, todėl išsaugoma suformuota šukuosena.

Priemonė yra švelnios kreminės konsistencijos, kuri nesausina galvos odos, bet drėkina ją ir apsaugo nuo pleiskanų ir sausėjimo atsiradimo.

Kruopščiai pašalina nešvarumus nuo plaukų ir galvos odos
Minkština ir drėkina plaukus bei galvos odą plaukų trinkimo metu
Padaro plaukus lengvai iššukuojamais ir švelniais
Praturtintas vitaminų kompleksu B, C ir E

30 kitų prekių šioje kategorijoe: