Šampūnas nuo pleiskanų Careline, 700ml Padidinti

Šampūnas nuo pleiskanų Careline, 700ml

1085

Nauja

8,79 €

Apie prekę

Šampūnas nuo pleiskanų CARELINE, 700 ml skirtas kasdieniai visų tipų plaukų priežiūrai ir galvos odos valymui. Šampūnas švelniai pašalina nešvarumus, bakterijas, mikrobus ir nuosėdas nuo plaukų ir galvos odos paviršiaus. Priemonė teikia stiprų galvos odos drėkinimą, atgaivina išsausėjusią odą ir stabdo pleiskanojimą ir šerpetojimą. Valo pleiskanas nuo galvos odos paviršiaus. Šampūnas išplauna riebalinių ląstelių perteklių nuo odos ir plaukų šaknų, todėl plaukai po plovimo atrodo švarūs, atgaivinti ir švelnūs. Šampūno sudėtyje yra komponentų naikinančių pleiskanas, todėl reguliariai naudojant šampūną susidorosite su pleiskanomis ir apsaugosite galvos odą nuo pleiskanų atsiradimo.

Šampūną nuo pleiskanų CARELINE Izraelio gydytojai rekomenduoja naudoti žmonėms turintiems dermaligų ( žvynelinę, apsoriazią ir kt.), nes ši priemonė nealergizuoja, nesukelia niežulio, bet stabdo dermaligų plėtimąsi ir palaiko higieną.

Šampūnas nuo pleiskanų CARELINE praturtintas vitaminų B, C ir E kompleksu. Vitaminas B – stiprina pažeistų plaukų struktūrą, saugo juos nuo žalingo aplinkos poveikio, oro ir temperatūros sąlygų pokyčių žalos, aukštos temperatūros plaukų formavimo arba džiovinimo priemonių žalos. Vitaminas C – švelniai išvalo nešvarumus ir nuosėdas nuo plaukų ir galvos odos paviršiaus, pašalina riebalines ląsteles, riebalinančias plaukus prie šaknų zonos. Vitaminas E – žinomas, kaip pagrindinis plaukų ir odos grožio komponentas, kuris maitina ir drėkina plaukų svogūnėlius ir galvos odą maistingomis medžiagomis. Vitaminas E suteikia plaukams elastingumo, stabdo jų slinkimą ir skatina naujų sveikų plaukų augimą.

Priemonės sudėtis praturtinta šilko kompleksu, kuris švelnina plaukus, padaro juos lengviau iššukuojamais, lankstesniais.

Formulė Poly Q10 – neleidžia plaukams elektrintis, todėl išsaugoma suformuota šukuosena.

Priemonė yra švelnios kreminės konsistencijos, kuri nesausina galvos odos, bet drėkina ją ir apsaugo nuo pleiskanų ir sausėjimo atsiradimo.

Naikina pleiskanas nuo galvos odos paviršiaus
Drėkina plaukus ir galvos odą
Valo galvos odą nuo riebalinių ląstelių pertekliaus
Praturtintas vitaminų kompleksu B, C ir E

30 kitų prekių šioje kategorijoe: